ECO Driving Academy PL w grupie ekspertów projektu REWOLUCJE TSL!

Trenerzy ECO Driving Academy PL dołączyli do grona ekspertów I edycji nowatorskiego projektu REWOLUCJE TSL. Celem programu jest przeprowadzenie nieodpłatnego audytu w firmach transportowych i pomoc w usprawnieniu działania przewoźników w wybranych obszarach. Inicjatorem projektu jest DKV Euro Service.

Trenerzy ECO Driving Academy PL przeprowadzą audyt oraz szkolenia z zakresu Eco Driving’u, w każdej firmie która weźmie udział w projekcie. Przekazana prze nich wiedza ma wpłynąć na obniżenie wydatków ponoszonych na zakup paliwa oraz eksploatacyjne zużycie pojazdów. Technika jazdy i zachowanie kierowców oraz ich wyniki będą monitorowane jeszcze przez kilka tygodni po zakończeniu szkolenia, dzięki czemu firmy będą mogły na bieżąco weryfikować skuteczność podjętych działań. Każdy element audytu oraz zaproponowane rozwiązania mają na celu usprawnienie działalności przedsiębiorstw biorących udział w projekcie. REWOLUCJE TSL zakończy ocena skuteczności udzielonych porad i wykorzystanych narzędzi.

Inicjatorem programu jest firma DKV Euro Service, która do współpracy przy jego realizacji zaprosiła doświadczonych partnerów z branży TSL – środowisko naukowe, wydawnictwa edukacyjne oraz firmy i ekspertów wyspecjalizowanych w usługach dla transportu.

Zachęcamy wszystkie firmy transportowe do śledzenia informacji na temat projektu i zapraszamy do udziału w REWOLUCJACH TSL!

 

Trucks&Machines Przewoźnik Gazeta Prawna Euroflota

Facebook